Kodėl įmonė geriau

Ieškote profesionalios pagalbos? Susisiekite +370 611 57118

  Siūlome Jums savo profesinę patirtį, užtikriname atliekamo darbo tikslumą ir teikiamų paslaugų tęstinumą ir tvarkome apskaitą pagal kiekvieno kliento poreikius.

  Remdamiesi geriausia praktika, tvarkome apskaitą įvairių dydžių įmonėms bei organizacijoms. Turime patirtį atliekant buhalterinės apskaitos paslaugas visų nuosavybės formų įmonėse Lietuvos ir užsienio klientams. Vertiname ilgalaikius santykius bei partnerystę . Bendradarbiaudami, dažnai be jokio papildomo užmokesčio, mes patariame savo klientams ne tik konkretaus projekto įgyvendinimo, tačiau ir visais kitais su įmonės formavimo politika, organizacijos plėtros, konfliktų sprendimų bei pokyčių valdymo klausimais. Naudojame savo kompiuterinę įrangą, buhalterinę programą ir patys rūpinamės jos priežiūra bei aptarnavimu.


  Vertiname savo reputaciją, todėl niekada nežadame to, ko negalime įgyvendinti. Siekiame, kad ne tik pateisintumėme Jūsų lūkesčius, tačiau, kartu su paslauga, gautumėte šiek tiek daugiau nei tikėjotės. Nenumatytais atvejais užtikriname tęstinį Jūsų įmonės buhalterijos tvarkymą – paskiriame kitą, pavaduojantį, buhalterį. Jums nebereikės patirti išlaidų darbuotojų mokymams ir seminarams, bei profesinės literatūros įsigijimui, nėra kadrų kaitos, tuo pačiu išeitinių kompensacijų ir kitų išlaidų, susijusių su darbuotojų kaita, pavadavimu ligos ar atostogų metu.


  Jūsų tikslas - geriausias kainos ir kokybės santykis?

  Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jus tenkinantį sprendimą. Klientas laiku gauna pačią naujausią aktualią, objektyvią informaciją, kuri apibūdina bendrovės ekonominę veiklą. Esame apsidraudę civilinės atsakomybės draudimu, prisiimame visišką materialinę atsakomybę už atliktus darbus ir jų kokybę, pagal mums pateiktus pirminius dokumentus bei duomenis. Dirbdami, griežtai laikomės duomenų saugumo ir darbo organizavimo taisyklių. Pasirašome konfidencialumo sutartis, saugome suteiktą informaciją apie kliento įmonės finansinius duomenis ir veiklą.


  Jeigu pageidausit, suteiksime prisijungimą prie buhalterinės apskaitos programos. Bet kuriuo paros metu galėsite pasiekti savo įmonės sąskaitas, ataskaitas, informaciją apie klientus, tiekėjus ir partnerius. Prie šių duomenų galėsite prisijungti ir būdami užsienyje – tereikės turėti interneto prieigą.